Wersja archiwalna

REJESTR SOŁECTW GMINY POTĘGOWO 

 

​ 

 

Lp.Nazwa sołectwaMiejscowości wchodzące w skład sołectwaData utworzenia
/nr uchwały/
Imię i nazwisko sołtysa, adres, tel.
1.ChlewnicaChlewnicaNr II/8/95 z 20.03.95r.Małgorzata Zawadzka,
Chlewnica 4
2.CzerwieniecCzerwieniecNr II/8/95 z 20.03.95r.Stefan Semak,
Czerwieniec 20
3.DarżynoDarżynoNr II/8/95 z 20.03.95r.Danuta Młynarczyk,
Darżyno 9
4.DarżynkoDarżynkoNr II/8/95 z 20.03.95r.Wiesław Orzechowski,
Darżynko 7
5.DąbrównoDąbrównoNr II/8/95 z 20.03.95r.Jerzy Zabieglik,
Dąbrówno 20,
6.GłuszynkoGłuszynkoNr II/8/95 z 20.03.95r.Janina Rębacz,
Głuszynko 27
7.GłuszynoGłuszyno, PiasecznoNr VII/33/2003
z 16.04.2003r.
Jolanta Szmajda,
Głuszyno 5
8.GrapiceGrapice, GrapiczkiNr XXXIII/247/02 z 29.04.2002r.Marzena Francuz,
Grapice
9.GrąbkowoGrąbkowoNr II/8/95 z 20.03.95r.Artur Pianka, Grąbkowo 39/2,
10.KarżnicaKarżnica, RębowoNr XXXII/239/02 z 21.03.2002r.Krzysztof Szeel ,
Karznica 9/3,
11.ŁupawaŁupawaNr II/8/95 z 20.03.95r.Zenon Brzeski
Łupawa,
12.MalczkowoMalczkowo, MalczkówkoNr XVII/130/00 z 15.06.2000r.Adam Różański
Malczkowo 4,
13.NieckowoNieckowoNr II/8/95 z 20.03.95r.Małgorzata Ryta
Nieckowo 27,
14.Nowa DąbrowaNowa DąbrowaNr II/8/95 z 20.03.95r.Mieczysław Broniszewski
Nowa Dąbrowa 5,
15.Nowe SkórowoNowe SkórowoNr II/8/95 z 20.03.95r.Edward Paduch,
Nowe Skórowo 13a/2
16.PotęgowoPotęgowoNr II/8/95 z 20.03.95r.Sylwester Kowalczyk,
Potęgowo, ul.Wiejska 12/2
17.RadosławRadosławNr II/8/95 z 20.03.95r.Helena Nowicka,
Radosław 10

18.RunowoRunowo, Gaje, NowinaNr II/8/95 z 20.03.95r.Zygmunt Szewczyk,
Runowo 9,
19.RzechcinoRzechcinoNr II/8/95 z 20.03.95r.Małgorzata Kucińska,
Rzechcino 29/2
20.SkórowoSkórowo, WęgierskieNr II/8/95 z 20.03.95r.Mariola Medyńska,
Skórowo 15
21.WarciminoWarciminoNr II/8/95 z 20.03.95r.Jan Siniawski,
Warcimino 23
22.Warcimino-OsiedleWarcimino-OsiedleNr X/63/2007 z 15.06.2007r.Ruta Dorota
Warcimino 7/4
23.WieliszewoWieliszewoNr II/8/95 z 20.03.95r.Kazimierz Majewski,
Wieliszewo,
tel. kom.
696 619 128
24.ŻochowoŻochowo, PoganiceNr II/8/95 z 20.03.95r.Maria Krymska,
Żochowo 26a,
25.ŻychlinŻychlinNr II/8/95 z 20.03.95r.Krzysztof Wijata,
Żychlin 1

 

Sołtysi i rady sołeckie kadencji 2007-2011

Lp.sołectwosołtysrada sołecka
1.CHLEWNICA – Małgorzata ZawadzkaRomel Dorota,  Klimczyk Zofia,  Dąbek Tadeusz
2.CZERWIENIEC – Stefan SemakSamujło Mieczysław,  Mielewczyk Daniel,  Semak Władysław,  Malek Danuta
3.DARŻYNKO – Wiesław OrzechowskiKotusiewicz Aneta,  Kotusiewicz Renata,  Kunczer Piotr
4.DARŻYNO – Danuta MłynarczykMałecki Zdzisław,  Młynarczyk Mirosław,  Bogdan Klasa
5.DĄBRÓWNO – Jerzy ZabieglikZabieglik Lucjan,  Szpakowicz Jadwiga,  Heba Łukasz
6.GŁUSZYNKO – Janina RębaczZielińska Barbara,  Kotłowski Marek,  Wilczyńska Julita
7.GŁUSZYNO – Jolanta Szmajda Skrzypkowski Sławomir,  Pirka Zenon,  Szmajda Tadeusz
8.GRAPICE – Marzena FrancuzMarchewka Małgorzata,  Jankowski Zygmunt,  Baranowski Ryszard
9.GRĄBKOWO – Artur PiankaBoniecki Henryk, Kubik Kazimierz, Urbanowicz Stanisław,  Urbanowicz Zbigniew 
10.KARŻNICA – Krzysztof Szeel Kozłowski Władysław,  Swierczewski Ryszard,  Drożdż Gabriela,  Kogut-Suder Izabela
11.ŁUPAWA – Zenon BrzeskiDudkowska Renata,  Cheba Cyprian,  Reinke Wioletta,  Bida Bogusław 
12.MALCZKOWO – Adam RóżańskiChrzanowska-Jurczak Joanna,  Bednarek Katarzyna,  Kostuchowski Wojciech
13.NIECKOWO– Małgorzata RitaSklepowicz Grzegorz,  Jakubczyk Kazimierz,  Batog Stanisław,  Kwaśnicki Stanisław 
14.NOWA DĄBROWA – Mieczysław BroniszewskiNikadon Zuzanna, Augustynowicz Rafał, Leonard Regina, Krugła Beata
15.NOWE SKÓROWO – Edward PaduchSzempruch Jan,  Jabłoński Władysław,  Paduch Andrzej
16.POTĘGOWO – Sylwester KowalczykPiasecki Bogdan,  Holioczko Edward,  Rzepiński Andrzej
17.RADOSŁAW– Helena NowickaNowicki Mieczysław,  Rakowiecka Grażyna,  Milewczyk Zbigniew
18.RUNOWO – Zygmunt SzewczykStukan Łucja,  Józefowicz Jolanta,  Szewczyk Czesław,  Ulanowski Władysław,       Szwarc Irena
19.RZECHCINO– Małgorzata KucińskaAnna Talipska,  Kamila Biblis,  Krzysztof Socha
20.SKÓROWO – Mariola MedyńskaParczewski Grzegorz,  Pikuła Wojciech,  Szycko Helena,  Stukan Andrzej,             Górski Michał 
21.WARCIMINO – Jan SiniawskiBoyke Jerzy,  Matuszewski Stanisław
22.WARCIMINO-Osiedle– Dorota RutaJagieła Janina,  Machnikowska Alicja,  Krawiec Dorota,  Trąbka Elżbieta,  Machnikowska Joanna
23.WIELISZEWO – Kazimierz Majewski Grudzień Dorota,  Salicki Ryszard,  Bagrowski Włodzimierz
24.ŻOCHOWO – Maria Krymska  Gontarz Maria,  Konkiel Helena,  Dudtkowski Tomasz,  Lemieszek Elżbieta
25.ŻYCHLIN – Krzysztof WijataLejk Mirosław,  Leśniak Marek,  Bubka Honorata,  Kochański Waldemar
 


Liczba odwiedzin : 2904
Podmiot udostępniający informację : Urząd Gminy Potęgowo
Osoba wprowadzająca informację : Aleksandra Domagała
Osoba odpowiedzialna za informację : Ireneusz Jasiński
Czas wytworzenia: 2009-08-07 12:38:26
Czas publikacji: 2009-08-07 12:38:26
Data przeniesienia do archiwum: 2011-05-06