Rejestr sołectw Gminy Potęgowo 

 

 

 

Lp. Nazwa sołectwa Miejscowości wchodzące w skład sołectwa Data utworzenia
/nr uchwały/
Imię i nazwisko sołtysa, adres
1. Chlewnica Chlewnica Nr II/8/95 z 20.03.95r. Zawadzka Małgorzata,
Chlewnica
2. Czerwieniec Czerwieniec Nr II/8/95 z 20.03.95r. Semak Stefan,
Czerwieniec
3. Darżyno Darżyno Nr II/8/95 z 20.03.95r. Młynarczyk Danuta,
Darżyno
4. Darżynko Darżynko Nr II/8/95 z 20.03.95r. Uzarek Michał,
Darżynko
5. Dąbrówno Dąbrówno Nr II/8/95 z 20.03.95r. Sypuła Joanna,
Dąbrówno
6. Głuszynko Głuszynko Nr II/8/95 z 20.03.95r. Dorawa Ryszard,
Głuszynko
7. Głuszyno Głuszyno, Piaseczno Nr VII/33/2003
z 16.04.2003r.
Janusz Właśniak,
Głuszyno
8. Grapice Grapice, Grapiczki Nr XXXIII/247/02 z 29.04.2002r. Wiesław Połowienia,
Grapice
9. Grąbkowo

Grąbkowo                              (budynki od nr 6 do nr 48)

Nr II/8/95 z 20.03.95r. Teresa Mazur, Grąbkowo
10. Grąbkowo Kolonia

Grąbkowo                            (budynki od nr 1 do nr 5 i od nr 49 do nr 58)

VIII/50/2011 z 27.04.2011r. Alina Woźniak Jakobs, Grąbkowo
11. Karznica Karznica Nr XXXII/239/02 z 21.03.2002r. Izabela Kogut-Suder,
Karznica
12. Łupawa Łupawa Nr II/8/95 z 20.03.95r. Krzysztof Ambroziak,
Łupawa
13. Malczkowo Malczkowo, Malczkówko Nr XVII/130/00 z 15.06.2000r. Mieszko Sokołowski,
Malczkowo
14. Nieckowo Nieckowo Nr II/8/95 z 20.03.95r. Anetta Słomińska,
Nieckowo
15. Nowa Dąbrowa Nowa Dąbrowa Nr II/8/95 z 20.03.95r. Justyna Ukleja,
Nowa Dąbrowa
16. Nowe Skórowo Nowe Skórowo Nr II/8/95 z 20.03.95r. Edward Paduch,
Nowe Skórowo
17. Potęgowo Potęgowo Nr II/8/95 z 20.03.95r. Renata Spławska,
Potęgowo
18. Radosław Radosław Nr II/8/95 z 20.03.95r. Witold Krakowiak,
Radosław

19. Rębowo Rębowo Nr XVI/108/2011 z 15.12.2011r. Rzeczycka Jolanta, Rębowo
20. Runowo Runowo, Gaje, Nowina Nr II/8/95 z 20.03.95r. Marta Rutkiewicz,
Runowo
21. Rzechcino Rzechcino Nr II/8/95 z 20.03.95r. Waldemar Sajnóg,
Rzechcino
22. Skórowo Skórowo Nr II/8/95 z 20.03.95r. Anetta Kijewska
Skórowo
23. Warcimino-Osiedle Warcimino-Osiedle               (budynki od nr 1 do nr 12)  Nr X/63/2007 z 15.06.2007r. Pieniak Renata,
Warcimino
24. Warcimino Warcimino                           (budynki od nr 13 do nr 23) Nr II/8/95 z 20.03.95r. Jan Siniawski,
Warcimino
25. Wieliszewo Wieliszewo Nr II/8/95 z 20.03.95r. Monika Majewska,
Wieliszewo
26. Żochowo Żochowo, Poganice Nr II/8/95 z 20.03.95r. Mieczysław Krymski,
Żochowo
27. Żychlin Żychlin Nr II/8/95 z 20.03.95r. Mirosław Lejk,
Żychlin
28. Węgierskie Węgierskie Nr XLI/302/2014 z 06.02.2014r. Jacek Dąbrowski, Węgierskie

 

Sołtysi i rady sołeckie kadencji 2015-2018

Lp. sołectwo sołtys rada sołecka
1. CHLEWNICA  – Zawadzka Małgorzata Klimczyk Zofia, Mańkowska Maria, Kapczyński Rafał
2. CZERWIENIEC  – Semak Stefan Stępień Hanna, Mielewczyk Daniel, Kwidzińska Jolanta, Samujło Mieczysław, Semak Władysław
3. DARŻYNKO  – Uzarek Michał Kotusiewicz Aneta,  Kotusiewicz Renata,  Orzechowski Wiesław
4. DARŻYNO  – Młynarczyk Danuta Pokuć Grażyna, Szpakowicz Andrzej, Okrój Sylwia, Młynarczyk Krzysztof, Nowak Aleksandra
5. DĄBRÓWNO  – Sypuła Joanna Szpakowicz Krzysztof, Wojtanek Sylwia, Korolewiat Anna
6. GŁUSZYNKO  – Dorawa Ryszard Krzyk Przemysław, Klinger Karolina, Kotłowski Maciej
7. GŁUSZYNO  – Właśniak Janusz Leśniewska Paulina, Kłysz Joanna
8. GRAPICE  – Połowienia Kazimierz Kulpa Dorota, Radzikowska Teresa, Francuz Dawid
9. GRĄBKOWO  – Mazur Teresa Sasin Renata, Sasin Agnieszka, Urbanowicz Stanisław, Bujalska Danuta, Nowicka Irena
10. GRĄBKOWO KOLONIA - Woźniak Jakobs Alina Sobczyk Angelika, Wasilewska Karina, Stolc Aneta, Boniecka Joanna, Roman Jacek
11. KARZNICA  – Kogut-Suder Izabela Cybula Danuta, Świerczewski Ryszard, Robak Justyna
12. ŁUPAWA  – Ambroziak Krzysztof Wiczkowska Ludmiła, Grudzień Magdalena, Szadziński Piotr, Awchimieni Dorota, Trubiej Anna
13. MALCZKOWO  – Sokołowski Mieszko Majna Anna, Wiśniewska Teresa, Nastały Piotr, Szarko Maciej, Sokołowska Malwina
14. NIECKOWO – Słomińska Anetta Litwin Karolina, Litwin Michalina, Stępień Przemysław, Stępień Krzysztof, Rychert Ryszard
15. NOWA DĄBROWA  – Ukleja Justyna Stępień Damian, Nikadon Zuzanna, Krugły Marcin
16. NOWE SKÓROWO  – Paduch Edward Orzechowska Aleksandra, Grzecza Maciej, Paduch Andrzej, Paduch Artur, Mielewczyk Grażyna
17. POTĘGOWO  – Spławska Renata Gałka Janina, Hinca Sławomir, Fir Agnieszka
18. RADOSŁAW – Krakowiak Witold Rakowiecki Jarosław, Śmiechowski Daniel, Szyszka Krępeć Monika, Szyszka Ewelina, Kotłowski Hubert
29. RĘBOWO - Rzeczycka Jolanta Kwasińska Anna, Krugła Danuta, Kuhr Maria
20. RUNOWO  – Rutkiewicz Marta Ulanowska Teresa, Szewczyk Zygmunt, Szewczyk Monika, Okrój Halina, Sowirka Adam
21. RZECHCINO – Sajnóg Waldemar Burdzińska Beata, Kochańska Agata
22. SKÓROWO  – Kijewska Anetta Basiak Joanna, Zielińska Izabela, Treder Anna, Górski Michał, Zawadzka Roksana
23. WARCIMINO  – Siniawski Jan Różańska Małgorzata, Boyke Jerzy, Szpiganowicz Danuta
24. WARCIMINO-OSIEDLE – Pieniak Renata Milewczyk Wioleta, Złota Irena, Nowicki Andrzej, Mroczek Tomasz, Jagieła Janina
25. WIELISZEWO  – Majewska Monika Grudzień Weronika, Tecław Ilona, Salicki Ryszard, Grochocka Sylwia, Krojec Wiesław
26. ŻOCHOWO  – Krymski Mieczysław Gontarz Maria, Cygan Krzysztof, Hinc Zdzisław, Kowalski Krzysztof
27. ŻYCHLIN  – Lejk Mirosław Szycko Tadeusz, Gwadera Łukasz, Bubka Honorata
28. WĘGIERSKIE - Dąbrowski Jacek Wojnowski Wojciech, Szycko Krzysztof, Kwidziński Andrzej, Kędroń Jerzy, Brzezicki Przemysław
 


Liczba odwiedzin : 6742
Podmiot udostępniający informację : Urząd Gminy Potęgowo
Osoba wprowadzająca informację : Aleksandra Domagała
Osoba odpowiedzialna za informację : Aleksandra Domagała
Czas wytworzenia: 2011-05-06 12:19:26
Czas publikacji: 2017-03-03 10:37:58
Data przeniesienia do archiwum: Brak