16602
<h1>REJESTR SOŁECTW GMINY POTĘGOWO </h1>
<p style="text-align: right;"><aside madkom-actionbuttons class="mkModule" data-module="actionBtns" data-forward="true"data-reply="false"data-print="true"data-xml="true"data-pdf="true"data-contact-form-id="null"></aside> </p>
<p style="text-align: left;">​ </p>
<p style="text-align: left;"><p> </p><table border="0" cellpadding="4" style="width:500px;"><tbody><tr><td valign="middle"><strong>Lp.</strong></td><td valign="middle"><strong>Nazwa sołectwa</strong></td><td valign="middle"><strong>Miejscowości wchodzące w skład sołectwa</strong></td><td valign="middle"><strong>Data utworzenia<br>/nr uchwały/</strong></td><td valign="middle"><strong>Imię i nazwisko sołtysa, adres, tel.</strong></td></tr><tr><td>1.</td><td>Chlewnica</td><td>Chlewnica</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Małgorzata Zawadzka,<br>Chlewnica 4<br></td></tr><tr><td>2.</td><td>Czerwieniec</td><td>Czerwieniec</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Stefan Semak,<br>Czerwieniec 20<br></td></tr><tr><td>3.</td><td>Darżyno</td><td>Darżyno</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Danuta Młynarczyk,<br>Darżyno 9<br></td></tr><tr><td>4.</td><td>Darżynko</td><td>Darżynko</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Wiesław Orzechowski,<br>Darżynko 7<br></td></tr><tr><td>5.</td><td>Dąbrówno</td><td>Dąbrówno</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Jerzy Zabieglik,<br>Dąbrówno 20,<br></td></tr><tr><td>6.</td><td>Głuszynko</td><td>Głuszynko</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Janina Rębacz,<br>Głuszynko 27<br></td></tr><tr><td>7.</td><td>Głuszyno</td><td>Głuszyno, Piaseczno</td><td>Nr VII/33/2003<br>z 16.04.2003r.</td><td>Jolanta Szmajda,<br>Głuszyno 5<br></td></tr><tr><td>8.</td><td>Grapice</td><td>Grapice, Grapiczki</td><td>Nr XXXIII/247/02 z 29.04.2002r.</td><td>Marzena Francuz,<br>Grapice <br></td></tr><tr><td>9.</td><td>Grąbkowo</td><td>Grąbkowo</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Artur Pianka, Grąbkowo 39/2,<br></td></tr><tr><td>10.</td><td>Karżnica</td><td>Karżnica, Rębowo</td><td>Nr XXXII/239/02 z 21.03.2002r.</td><td>Krzysztof Szeel ,<br>Karznica 9/3,<br></td></tr><tr><td>11.</td><td>Łupawa</td><td>Łupawa</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Zenon Brzeski<br>Łupawa, <br></td></tr><tr><td>12.</td><td>Malczkowo</td><td>Malczkowo, Malczkówko</td><td>Nr XVII/130/00 z 15.06.2000r.</td><td>Adam Różański<br>Malczkowo 4,<br></td></tr><tr><td>13.</td><td>Nieckowo</td><td>Nieckowo</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Małgorzata Ryta<br>Nieckowo 27, <br></td></tr><tr><td>14.</td><td>Nowa Dąbrowa</td><td>Nowa Dąbrowa</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Mieczysław Broniszewski<br>Nowa Dąbrowa 5, <br></td></tr><tr><td>15.</td><td>Nowe Skórowo</td><td>Nowe Skórowo</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Edward Paduch,<br>Nowe Skórowo 13a/2<br></td></tr><tr><td>16.</td><td>Potęgowo</td><td>Potęgowo</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Sylwester Kowalczyk,<br>Potęgowo, ul.Wiejska 12/2<br></td></tr><tr><td>17.</td><td>Radosław</td><td>Radosław</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Helena Nowicka,<br>Radosław 10<br><br></td></tr><tr><td>18.</td><td>Runowo</td><td>Runowo, Gaje, Nowina</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Zygmunt Szewczyk,<br>Runowo 9,<br></td></tr><tr><td>19.</td><td>Rzechcino</td><td>Rzechcino</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Małgorzata Kucińska,<br>Rzechcino 29/2<br></td></tr><tr><td>20.</td><td>Skórowo</td><td>Skórowo, Węgierskie</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Mariola Medyńska,<br>Skórowo 15<br></td></tr><tr><td>21.</td><td>Warcimino</td><td>Warcimino</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Jan Siniawski,<br>Warcimino 23<br></td></tr><tr><td>22.</td><td>Warcimino-Osiedle</td><td>Warcimino-Osiedle</td><td>Nr X/63/2007 z 15.06.2007r.</td><td>Ruta Dorota <br>Warcimino 7/4<br></td></tr><tr><td>23.</td><td>Wieliszewo</td><td>Wieliszewo</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Kazimierz Majewski,<br>Wieliszewo,<br>tel. kom.<br>696 619 128</td></tr><tr><td>24.</td><td>Żochowo</td><td>Żochowo, Poganice</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Maria Krymska,<br>Żochowo 26a,<br></td></tr><tr><td>25.</td><td>Żychlin</td><td>Żychlin</td><td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td><td>Krzysztof Wijata,<br>Żychlin 1<br></td></tr></tbody></table><p> </p><p style="text-align:center;"><span style="color:#0000ff;font-size:medium;"><strong>Sołtysi i rady sołeckie kadencji 2007-2011</strong></span></p><table border="0"><tbody><tr><td>Lp.</td><td style="text-align:center;">sołectwo</td><td style="text-align:center;">sołtys</td><td style="text-align:center;">rada sołecka</td></tr><tr><td style="text-align:right;">1.</td><td><strong>CHLEWNICA</strong> </td><td>– Małgorzata Zawadzka</td><td>Romel Dorota, Klimczyk Zofia, Dąbek Tadeusz</td></tr><tr><td style="text-align:right;">2.</td><td><strong>CZERWIENIEC </strong></td><td>– Stefan Semak</td><td>Samujło Mieczysław, Mielewczyk Daniel, Semak Władysław, Malek Danuta</td></tr><tr><td style="text-align:right;">3.</td><td><strong>DARŻYNKO</strong> </td><td>– Wiesław Orzechowski</td><td>Kotusiewicz Aneta, Kotusiewicz Renata, Kunczer Piotr</td></tr><tr><td style="text-align:right;">4.</td><td><strong>DARŻYNO </strong></td><td>– Danuta Młynarczyk</td><td>Małecki Zdzisław, Młynarczyk Mirosław, Bogdan Klasa</td></tr><tr><td style="text-align:right;">5.</td><td><strong>DĄBRÓWNO</strong> </td><td>– Jerzy Zabieglik</td><td>Zabieglik Lucjan, Szpakowicz Jadwiga, Heba Łukasz</td></tr><tr><td style="text-align:right;">6.</td><td><strong>GŁUSZYNKO</strong> </td><td>– Janina Rębacz</td><td>Zielińska Barbara, Kotłowski Marek, Wilczyńska Julita</td></tr><tr><td style="text-align:right;">7.</td><td><strong>GŁUSZYNO</strong> </td><td>– Jolanta Szmajda </td><td><span style="font-family:arial, helvetica, sans-serif;">Skrzypkowski Sławomir, Pirka Zenon, Szmajda Tadeusz</span></td></tr><tr><td style="text-align:right;">8.</td><td><strong>GRAPICE </strong></td><td>– Marzena Francuz</td><td>Marchewka Małgorzata, Jankowski Zygmunt, Baranowski Ryszard</td></tr><tr><td style="text-align:right;">9.</td><td><strong>GRĄBKOWO</strong> </td><td>– Artur Pianka</td><td>Boniecki Henryk, Kubik Kazimierz, Urbanowicz Stanisław, Urbanowicz Zbigniew </td></tr><tr><td>10.</td><td><strong>KARŻNICA </strong></td><td>– Krzysztof Szeel </td><td>Kozłowski Władysław, Swierczewski Ryszard, Drożdż Gabriela, Kogut-Suder Izabela</td></tr><tr><td>11.</td><td><strong>ŁUPAWA</strong> </td><td>– Zenon Brzeski</td><td>Dudkowska Renata, Cheba Cyprian, Reinke Wioletta, Bida Bogusław </td></tr><tr><td>12.</td><td><strong>MALCZKOWO</strong> </td><td>– Adam Różański</td><td>Chrzanowska-Jurczak Joanna, Bednarek Katarzyna, Kostuchowski Wojciech</td></tr><tr><td>13.</td><td><strong>NIECKOWO</strong></td><td>– Małgorzata Rita</td><td>Sklepowicz Grzegorz, Jakubczyk Kazimierz, Batog Stanisław, Kwaśnicki Stanisław </td></tr><tr><td>14.</td><td><strong>NOWA DĄBROWA </strong></td><td>– Mieczysław Broniszewski</td><td>Nikadon Zuzanna, Augustynowicz Rafał, Leonard Regina, Krugła Beata</td></tr><tr><td>15.</td><td><strong>NOWE SKÓROWO</strong> </td><td>– Edward Paduch</td><td>Szempruch Jan, Jabłoński Władysław, Paduch Andrzej</td></tr><tr><td>16.</td><td><strong>POTĘGOWO</strong> </td><td>– Sylwester Kowalczyk</td><td>Piasecki Bogdan, Holioczko Edward, Rzepiński Andrzej</td></tr><tr><td>17.</td><td><strong>RADOSŁAW</strong></td><td>– Helena Nowicka</td><td>Nowicki Mieczysław, Rakowiecka Grażyna, Milewczyk Zbigniew</td></tr><tr><td>18.</td><td><strong>RUNOWO </strong></td><td>– Zygmunt Szewczyk</td><td>Stukan Łucja, Józefowicz Jolanta, Szewczyk Czesław, Ulanowski Władysław, Szwarc Irena</td></tr><tr><td>19.</td><td><strong>RZECHCINO</strong></td><td>– Małgorzata Kucińska</td><td>Anna Talipska, Kamila Biblis, Krzysztof Socha</td></tr><tr><td>20.</td><td><strong>SKÓROWO</strong> </td><td>– Mariola Medyńska</td><td>Parczewski Grzegorz, Pikuła Wojciech, Szycko Helena, Stukan Andrzej, Górski Michał </td></tr><tr><td>21.</td><td><strong>WARCIMINO</strong> </td><td>– Jan Siniawski</td><td>Boyke Jerzy, Matuszewski Stanisław</td></tr><tr><td>22.</td><td><strong>WARCIMINO-Osiedle</strong></td><td>– Dorota Ruta</td><td>Jagieła Janina, Machnikowska Alicja, Krawiec Dorota, Trąbka Elżbieta, Machnikowska Joanna</td></tr><tr><td>23.</td><td><strong>WIELISZEWO</strong> </td><td>– Kazimierz Majewski </td><td>Grudzień Dorota, Salicki Ryszard, Bagrowski Włodzimierz</td></tr><tr><td>24.</td><td><strong>ŻOCHOWO</strong> </td><td>– Maria Krymska </td><td> Gontarz Maria, Konkiel Helena, Dudtkowski Tomasz, Lemieszek Elżbieta</td></tr><tr><td>25.</td><td><strong>ŻYCHLIN </strong></td><td>– Krzysztof Wijata</td><td>Lejk Mirosław, Leśniak Marek, Bubka Honorata, Kochański Waldemar</td></tr><tr><td></td><td></td><td></td><td></td></tr></tbody></table> </p>
16602
Wersja archiwalna
16602
REJESTR SOŁECTW GMINY POTĘGOWO
1
Urząd Gminy Potęgowo
108
Aleksandra Domagała
59 8115072 w. 32
stanowisko ds. obsługi organów gminy
87
Anna Boniecka
59 8115072 w. 62
sekretarz gminy
2009-08-07 12:38:26
2009-08-07 12:38:26
2009-08-07 12:38:26
2011-05-06
2011-05-06
Brak danych
416
4239
false
0
true
false