17107
<h1>Rejestr sołectw Gminy Potęgowo </h1>
<p style="text-align: right;"><aside madkom-actionbuttons class="mkModule" data-module="actionBtns" data-forward="true"data-reply="false"data-print="true"data-xml="true"data-pdf="true"data-contact-form-id="null"></aside> </p>
<p style="text-align: left;"> </p>
<p style="text-align: left;"><p> </p>
<table style="width: 587px; height: 1360px;" border="0" cellpadding="4">
<tbody>
<tr>
<td valign="middle"><strong>Lp.</strong></td>
<td valign="middle"><strong>Nazwa sołectwa</strong></td>
<td valign="middle"><strong>Miejscowości wchodzące w skład sołectwa</strong></td>
<td valign="middle"><strong>Data utworzenia<br>/nr uchwały/</strong></td>
<td valign="middle"><strong>Imię i nazwisko sołtysa, adres<br></strong></td>
</tr>
<tr>
<td>1.</td>
<td>Chlewnica</td>
<td>Chlewnica</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td style="width: 200px;">Zawadzka Małgorzata,<br>Chlewnica</td>
</tr>
<tr>
<td>2.</td>
<td>Czerwieniec</td>
<td>Czerwieniec</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Kitowski Piotr,<br>Czerwieniec</td>
</tr>
<tr>
<td>3.</td>
<td>Darżyno</td>
<td>Darżyno</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Kałuża Marcin,<br>Darżyno</td>
</tr>
<tr>
<td>4.</td>
<td>Darżynko</td>
<td>Darżynko</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Kotusiewicz Krystian,<br>Darżynko</td>
</tr>
<tr>
<td>5.</td>
<td>Dąbrówno</td>
<td>Dąbrówno</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Sypuła Joanna,<br>Dąbrówno</td>
</tr>
<tr>
<td>6.</td>
<td>Głuszynko</td>
<td>Głuszynko</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Anna Łagód,<br>Głuszynko</td>
</tr>
<tr>
<td>7.</td>
<td>Głuszyno</td>
<td>Głuszyno, Piaseczno</td>
<td>Nr VII/33/2003<br>z 16.04.2003r.</td>
<td>Mańkowski Bartłomiej,<br>Głuszyno</td>
</tr>
<tr>
<td>8.</td>
<td>Grapice</td>
<td>Grapice, Grapiczki</td>
<td>Nr XXXIII/247/02 z 29.04.2002r.</td>
<td>Helena Głowacka,<br>Grapice</td>
</tr>
<tr>
<td>9.</td>
<td>Grąbkowo</td>
<td>
<p>Grąbkowo (budynki od nr 6 do nr 48)</p>
</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Teresa Mazur, Grąbkowo</td>
</tr>
<tr>
<td>10.</td>
<td>Grąbkowo Kolonia</td>
<td>
<p>Grąbkowo (budynki od nr 1 do nr 5 i od nr 49 do nr 58)</p>
</td>
<td>VIII/50/2011 z 27.04.2011r.</td>
<td>Alina Woźniak Jakobs, Grąbkowo</td>
</tr>
<tr>
<td>11.</td>
<td>Karżnica</td>
<td>Karżnica</td>
<td>Nr XXXII/239/02 z 21.03.2002r.</td>
<td>Izabela Kogut-Suder,<br>Karżnica</td>
</tr>
<tr>
<td>12.</td>
<td>Łupawa</td>
<td>Łupawa</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Krzysztof Ambroziak,<br>Łupawa</td>
</tr>
<tr>
<td>13.</td>
<td>Malczkowo</td>
<td>Malczkowo, Malczkówko</td>
<td>Nr XVII/130/00 z 15.06.2000r.</td>
<td>Wiesław Dubacki,<br>Malczkowo</td>
</tr>
<tr>
<td>14.</td>
<td>Nieckowo</td>
<td>Nieckowo</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Anetta Herman,<br>Nieckowo</td>
</tr>
<tr>
<td>15.</td>
<td>Nowa Dąbrowa</td>
<td>Nowa Dąbrowa</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Justyna Ukleja,<br>Nowa Dąbrowa</td>
</tr>
<tr>
<td>16.</td>
<td>Nowe Skórowo</td>
<td>Nowe Skórowo</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Edward Paduch,<br>Nowe Skórowo</td>
</tr>
<tr>
<td>17.</td>
<td>Potęgowo</td>
<td>Potęgowo</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Kostecki Paweł,<br>Potęgowo</td>
</tr>
<tr>
<td>18.</td>
<td>Radosław</td>
<td>Radosław</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Witold Krakowiak,<br>Radosław<br><br></td>
</tr>
<tr>
<td>19.</td>
<td>Rębowo</td>
<td>Rębowo</td>
<td>Nr XVI/108/2011 z 15.12.2011r.</td>
<td>Rzeczycka Jolanta, Rębowo</td>
</tr>
<tr>
<td>20.</td>
<td>Runowo</td>
<td>Runowo, Gaje, Nowina</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Zygmunt Szewczyk,<br>Runowo</td>
</tr>
<tr>
<td>21.</td>
<td>Rzechcino</td>
<td>Rzechcino</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Waldemar Sajnóg,<br>Rzechcino</td>
</tr>
<tr>
<td>22.</td>
<td>Skórowo</td>
<td>Skórowo</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Piotr Treder<br>Skórowo</td>
</tr>
<tr>
<td>23.</td>
<td>Warcimino-Osiedle</td>
<td>Warcimino-Osiedle (budynki od nr 1 do nr 12) </td>
<td style="width: 150px;">Nr X/63/2007 z 15.06.2007r.</td>
<td>Tomasz Mroczek, <br>Warcimino</td>
</tr>
<tr>
<td>24.</td>
<td>Warcimino</td>
<td style="width: 250px;">Warcimino (budynki od nr 13 do nr 23)</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td style="width: 170px;">Iwona Łoś,<br>Warcimino</td>
</tr>
<tr>
<td>25.</td>
<td>Wieliszewo</td>
<td>Wieliszewo</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Monika Majewska,<br>Wieliszewo</td>
</tr>
<tr>
<td>26.</td>
<td>Żochowo</td>
<td>Żochowo, Poganice</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Sylwia Krymska,<br>Żochowo</td>
</tr>
<tr>
<td>27.</td>
<td>Żychlin</td>
<td>Żychlin</td>
<td>Nr II/8/95 z 20.03.95r.</td>
<td>Mirosław Lejk,<br>Żychlin</td>
</tr>
<tr>
<td>28.</td>
<td>Węgierskie</td>
<td>Węgierskie</td>
<td>Nr XLI/302/2014 z 06.02.2014r.</td>
<td>Jacek Dąbrowski, Węgierskie</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p> </p>
<p style="text-align: center;"><span style="color: #0000ff; font-size: medium;"><strong>Sołtysi i rady sołeckie kadencji 2019-2024</strong></span></p>
<table border="0">
<tbody>
<tr>
<td>Lp.</td>
<td style="text-align: center;">sołectwo</td>
<td style="text-align: center;">sołtys</td>
<td style="text-align: center;">rada sołecka</td>
</tr>
<tr>
<td style="text-align: right;">1.</td>
<td><strong>CHLEWNICA</strong> </td>
<td>– Zawadzka Małgorzata</td>
<td> Mańkowska Maria, Zawadzka Marria, Zawadzka Marta</td>
</tr>
<tr>
<td style="text-align: right;">2.</td>
<td><strong>CZERWIENIEC </strong></td>
<td>– Kitowski Piotr</td>
<td>Mielewczyk Daniel, Skrzypkowska Justyna, Kwidzińska Jolanta</td>
</tr>
<tr>
<td style="text-align: right;">3.</td>
<td><strong>DARŻYNKO</strong> </td>
<td>– Kotusiewicz Krystian</td>
<td>Kotusiewicz Aneta, Kotusiewicz Renata, Orzechowski Wiesław</td>
</tr>
<tr>
<td style="text-align: right;">4.</td>
<td><strong>DARŻYNO </strong></td>
<td>– Marcin Kałuża</td>
<td>Michał Pietrzyk, Konrad Zawadzki, Fabian Szczepaniak</td>
</tr>
<tr>
<td style="text-align: right;">5.</td>
<td><strong>DĄBRÓWNO</strong> </td>
<td>– Sypuła Joanna</td>
<td>Szpakowicz Krzysztof, Zdzisław Polak, Korolewiat Anna</td>
</tr>
<tr>
<td style="text-align: right;">6.</td>
<td><strong>GŁUSZYNKO</strong> </td>
<td>– Anna Łagód</td>
<td>Monika Gniecka, Marek Kotłowski, Iwona Ciechowicz.</td>
</tr>
<tr>
<td style="text-align: right;">7.</td>
<td><strong>GŁUSZYNO</strong> </td>
<td>– Mańkowski Bartłomiej</td>
<td>
<p><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;"><span style="font-family: verdana, geneva;">Rudzki Mirosław, Mańkowska Żaneta, Binkowska Mirosława, Wziątek Joanna</span></span></p>
</td>
</tr>
<tr>
<td style="text-align: right;">8.</td>
<td><strong>GRAPICE </strong></td>
<td>– Helna Głowacka</td>
<td>Radzikowska Teresa,Kulesza Elżbieta, Grajewska Ewa</td>
</tr>
<tr>
<td style="text-align: right;">9.</td>
<td><strong>GRĄBKOWO</strong> </td>
<td>– Mazur Teresa</td>
<td>Urbanowicz Krzysztof, Nowicka Irena, Sasin Renata, Ciesielczyk Katarzyna, Domagała Marta</td>
</tr>
<tr>
<td>10.</td>
<td><strong>GRĄBKOWO KOLONIA</strong></td>
<td>- Woźniak Jakobs Alina</td>
<td>Świdczak Justyna, Boniecka Renata, Roman Jacek, Wasilewski Mariusz, Kostuchowski Wojciech</td>
</tr>
<tr>
<td>11.</td>
<td><strong>KARZNICA </strong></td>
<td>– Kogut-Suder Izabela</td>
<td>Robak Bartłomiej, Oleszczuk Weronika, Cybula Danuta, Zawadzka Patrycja, Gapys Małgorzata</td>
</tr>
<tr>
<td>12.</td>
<td><strong>ŁUPAWA</strong> </td>
<td>– Ambroziak Krzysztof</td>
<td>Awchimieni Dorota, Zawacka Natalia, Kwaśny Tadeusz, Chwal mateusz, Kasińska Weronika</td>
</tr>
<tr>
<td>13.</td>
<td><strong>MALCZKOWO</strong> </td>
<td>– Dubacki Wiesław</td>
<td>Renka Krzysztof, Wiśniewska Teresa, Rybacki Arkadiusz, Serkowski Michał, Kucwaj Justyna</td>
</tr>
<tr>
<td>14.</td>
<td><strong>NIECKOWO</strong></td>
<td>– Herman Anetta</td>
<td>Jakubczyk Kazimierz, Stępień Przemysław, Hańczyk Karolina</td>
</tr>
<tr>
<td>15.</td>
<td><strong>NOWA DĄBROWA </strong></td>
<td>– Ukleja Justyna</td>
<td>Stępień Damian, Krugły Mateusz, Augustynowicz Anna, Nikadon Zuzanna</td>
</tr>
<tr>
<td>16.</td>
<td><strong>NOWE SKÓROWO</strong> </td>
<td>– Paduch Edward</td>
<td>Różański Piotr, Paduch Artur, Orzechowski Zbigniew, Cichocki Andrzej, Litwin Marcin</td>
</tr>
<tr>
<td>17.</td>
<td><strong>POTĘGOWO</strong> </td>
<td>– Kostecki Paweł</td>
<td>Nowicki Paweł, Szulga Marcin, Szary Czesława</td>
</tr>
<tr>
<td>18.</td>
<td><strong>RADOSŁAW</strong></td>
<td>– Krakowiak Witold</td>
<td>Śmiechowski Daniel, Kotłowski Artur, Filipiak Elżbieta, Rakowiecki Jarosław, Nowicka Iwona</td>
</tr>
<tr>
<td>29.</td>
<td><strong>RĘBOWO</strong></td>
<td>- Rzeczycka Jolanta</td>
<td>Kowalski Zbigniew, Jura Dariusz, Kuhr Jerzy</td>
</tr>
<tr>
<td>20.</td>
<td><strong>RUNOWO </strong></td>
<td>– Zygmunt Szewczyk</td>
<td>Rutkiewicz Jakub, Treder Andrzej, Sowirka Piotr</td>
</tr>
<tr>
<td>21.</td>
<td><strong>RZECHCINO</strong></td>
<td>– Sajnóg Waldemar</td>
<td>Kochańska Agata, Sajnóg Monika, Kacperska Beata</td>
</tr>
<tr>
<td>22.</td>
<td><strong>SKÓROWO</strong> </td>
<td>– Treder Piotr</td>
<td>Zielińska Izabela, Zawadzki Paweł, Puchacz Katarzyna, Treder Anna</td>
</tr>
<tr>
<td>23.</td>
<td><strong>WARCIMINO</strong> </td>
<td>– Łoś Iwona</td>
<td>Różański Jacek, Kąkol Katarzyna, Boyke Krzysztof</td>
</tr>
<tr>
<td>24.</td>
<td><strong>WARCIMINO-OSIEDLE</strong></td>
<td>– Tomasz Mroczek</td>
<td>Damaszek Karolina, Rządkowska Wiktoria, Butowska Danuta, Anna Kulik, Dawid Tutkowski</td>
</tr>
<tr>
<td>25.</td>
<td><strong>WIELISZEWO</strong> </td>
<td>– Majewska Monika</td>
<td>Golan Joanna, Maksymowska Teresa, Tecław Ilona, Mordarski Maciej, Haincz Marek</td>
</tr>
<tr>
<td>26.</td>
<td><strong>ŻOCHOWO</strong> </td>
<td>– Krymska Sylwia</td>
<td>Gontarz Maria, Krop Remigiusz, Krymski Mieczysław, Hinc Zdzisław, Szpakowicz Marek</td>
</tr>
<tr>
<td>27.</td>
<td><strong>ŻYCHLIN </strong></td>
<td>– Lejk Mirosław</td>
<td>Szycko Tadeusz, Szycko Iwona, Zaborowski Jarosław, Josicz Stanisław</td>
</tr>
<tr>
<td>28.</td>
<td><strong>WĘGIERSKIE</strong></td>
<td>- Dąbrowski Jacek</td>
<td>Furmaniak Tadeusz, Jarosiński Marcin, Formela Angelika</td>
</tr>
</tbody>
</table> </p>
17107
17107
Rejestr sołectw Gminy Potęgowo
40
Urząd Gminy Potęgowo
108
Aleksandra Domagała
59 8115072 w. 32
stanowisko ds. obsługi organów gminy
133
Martyna Olkowska
2011-05-06 12:19:26
2023-07-05 13:46:13
2023-07-05 13:46:13
Brak danych
Brak danych
Brak danych
416
13769
false
0
true
true
Lp.
Nazwa sołectwa
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa
Data utworzenia/nr uchwały/
Imię i nazwisko sołtysa, adres
1.
Chlewnica
Chlewnica
Nr II/8/95 z 20.03.95r.
Zawadzka Małgorzata,Chlewnica
2.
Czerwieniec
Czerwieniec
Nr II/8/95 z 20.03.95r.
Kitowski Piotr,Czerwieniec
3.
Darżyno
Darżyno
Nr...